Nieuws

Beverweekend

03/08/2019 10:24:50 door Stormvogel

Het langverwachte beverweekend is in aantocht! In de bijlagen vinden jullie de brief van het beverweekend en de individuele steekkaart terug. Deze twee papieren willen we samen met het inschrijvingsgeld (cash) voor 1 april ontvangen, zodat we een onvergetelijk weekend kunnen organiseren! Het thema is niet van deze planeet, dus trek al vast je meest buitenaardse kleren aan.

Lees meer

Bestanden

Programmatie

  • 30/03 13:00 - 16:00 Bokrijk speeltuin Brengen en halen aan parking van Bokrijk speeltuin + zelf snoep en een drankje meenemen!
  • 06/04 19:00 - 21:00 Ken jij alle dieren van het bos?
  • 13/04 tot 15/04 Beverweekend Brief volgt op de website
  • 20/04 14:00 - 17:00 Kuikentjes en eieren Wandelschoenen aandoen
  • 27/04 14:00 - 17:00 Wafelverkoop

Leiding

Stormvogel

0474/74 22 81 stormvogel@scoutsdiepenbeek.be

Schrijverke

0495/33 10 53 schrijverke@scoutsdiepenbeek.be

Hazewind

0494/63 71 55 hazewind@scoutsdiepenbeek.be

Vlinder

0479/06 69 88 vlinder@scoutsdiepenbeek.be

Mara

0468/22 75 00 mara@scoutsdiepenbeek.be

Lori

0471/61 11 92 lori@scoutsdiepenbeek.be