Nieuws

Welpenweekend

03/13/2019 20:34:38 door Vink

Beste ouders, in de bijlage vinden jullie de brief met alle info over het wolvenweekend van 2019.

Lees meer

Bestanden

  • inschrijvingsbrief welpenweekend 16/03/2019 11:20

  • Individuele steekkaart 16/03/2019 11:20

Programmatie

  • 20/07 13:45 - 16:45 Bokrijk Brengen en halen aan de hoofdingang Bokrijk (rondpunt)
  • 27/07 GEEN ACTIVITEIT De leiding is bezig met de kampvoorbereidingen.
  • 01/08 tot 11/08 Zomerkamp Verdere info volgt

Leiding

Vink

0479/27 38 24 vink@scoutsdiepenbeek.be

Klipdas

0499/72 27 96 klipdas@scoutsdiepenbeek.be

Chimpansee

0471/71 48 00 chimpansee@scoutsdiepenbeek.be

Nijlpaard

0470/39 71 11 nijlpaard@scoutsdiepenbeek.be

Emoe

0484/66 88 34 emoe@scoutsdiepenbeek

Slangehalsvogel

0473/86 76 76 slangehalsvogel@scoutsdiepenbeek.be

Zebra

0479/68 44 54 zebra@scoutsdiepenbeek.be