Nieuws

Startdag 14/09/2019

09/08/2019 11:15:31 door Stormvogel

Heb je op zaterdag van 14u00 tot 16u30 niets te doen? 
Wil je vrienden voor het leven maken? Sta je open voor avontuur? Dan is scouts Diepenbeek the place to be!

Zaterdag 14 september 2019 is onze startdag. 
Iedereen is welkom bij ons vanaf het jaar dat je 6 wordt. Onze leden zijn onderverdeeld in leeftijdsgroepen om op die manier activiteiten op maat te kunnen voorzien.
Ben je geïnteresseerd? Kom dan even langs bij onze scoutslokalen in het centrum van Diepenbeek. Sluit een 4 weken durende proefverzekering af en kom te weten of jij een scout in je hebt!

Lees meer

Welpenweekend

03/13/2019 20:34:38 door Vink

Beste ouders, in de bijlage vinden jullie de brief met alle info over het wolvenweekend van 2019.

Lees meer

Bestanden

  • inschrijvingsbrief welpenweekend 16/03/2019 11:20

  • Individuele steekkaart 16/03/2019 11:20

Programmatie

  • 21/09 14:00 - 16:30 Badge werking Welpenboekje meenemen!!!
  • 28/09 GEEN ACTIVITEIT
  • 05/10 14:00 - 16:30 Dorpspel
  • 12/10 13:45 - 16:15 Bosspel Brengen en halen aan de ingang van de Bijenberg
  • 19/10 12:00 - 17:00 Plopsa Indoor Verdere Info volgt
  • 26/10 18:30 - 21:00 Filmavond
  • 02/11 14:00 - 16:30 Iemand is ontvoerd
  • 08/11 tot 10/11 Overgangsweekend Enkel voor de tweede jaars welpen, verdere info volgt

Leiding

Vink

0479/27 38 24 vink@scoutsdiepenbeek.be

Klipdas

0499/72 27 96 klipdas@scoutsdiepenbeek.be

Chimpansee

0471/71 48 00 chimpansee@scoutsdiepenbeek.be

Nijlpaard

0470/39 71 11 nijlpaard@scoutsdiepenbeek.be

Emoe

0484/66 88 34 emoe@scoutsdiepenbeek

Slangehalsvogel

0473/86 76 76 slangehalsvogel@scoutsdiepenbeek.be

Zebra

0479/68 44 54 zebra@scoutsdiepenbeek.be