Nieuws

Heropstart activiteiten

02/13/2021 14:18:20 door Cuanda

Beste ouders en leden,

Zoals jullie al via verschillende media vernomen hebben hebben we weer groen licht gekregen om onze activiteiten te hervatten voor alle leeftijden.
Hieronder vindt u een brief met alle praktische info omtrent de heropstart en de aanpak waarmee we alles volgens de regels zullen laten verlopen.

Wij vragen u om deze brief grondig door te nemen zodat u niet voor verassingen komt te staan.

Lees meer

Verandering uren en startdag

09/03/2020 18:13:00 door Cuanda

Door de corona maatregelen die wij moeten volgen is het niet meer mogelijk om alle takken samen te laten komen op hetzelfde tijdstip.

Daarom hebben wij beslist om de uren van verschillende bubbels aan te passen. De normale uren die we gewend zijn zullen dus tijdelijk niet meer gebruikt worden.

De nieuwe uren zijn als volgt:
Bevers en Welpen van 13u00 tot 15u00
Wolven en JVG van 16u00 tot 18u00
VG en Seniors van 19u00 tot 21u00
Deze uren zullen altijd gehanteerd worden tenzij anders vermeld.

Ook willen we hierbij nog vermelden dat onze 1ste activiteit van het scoutsjaar zal doorgaan op 12 september 2020. De nieuwe uren zullen ook hier al van toepassing zijn.

Moest u nog met vragen zitten kan u altijd contact opnemen met een van de leiding.

Lees meer

Bestanden

Programmatie

  • 15/05 16:00 - 18:00 Tezhi Luzhanqi brengen en halen aan de bijenberg
  • 22/05 10:00 - 14:00 Wake en brunch 4€ meenemen
  • 29/05 20:00 - 22:00 Sunset boulevard meer info volgt in de whatsapp-groep
  • 05/06 16:00 - 18:00 Bazinga Brengen en halen aan parking demerstrand
  • 12/06 16:00 - 18:00 Scouts!
  • 19/06 13:00 - 15:00 Jungle speed kleren meenemen die vuil mogen worden, meer info in de whatsapp-groep
  • 26/06 16:00 - 18:00 Oi burning me place mate
  • 03/07 15:30 - 17:30 SPLASH kleren meenemen die nat mogen worden en reservekledij
  • 10/07 GEEN ACTIVITEIT De leiding is op buitenlandse reis
  • 17/07 Bokrijk meer info volgt in de whatsapp groep
  • 24/07 GEEN ACTIVITEIT voorbereidingen kamp
  • 29/07 tot 08/08 KAMP

Leiding

Hazewind

0494/63 71 55 hazewind@scoutsdiepenbeek.be

Edelhert

0479/80 75 98 edelhert@scoutsdiepenbeek.be

Katta

0492/85 98 60 katta@scoutsdiepenbeek.be

Cuanda

0499/46 51 18 cuanda@scoutsdiepenbeek.be

Koi

0468/27 59 75 koi@scoutsdiepenbeek.be

Aalscholver

0468/20 74 09 aalscholver@scoutsdiepenbeek.be