Nieuws

Beverweekend

03/08/2019 10:24:50 door Stormvogel

Het langverwachte beverweekend is in aantocht! In de bijlagen vinden jullie de brief van het beverweekend en de individuele steekkaart terug. Deze twee papieren willen we samen met het inschrijvingsgeld (cash) voor 1 april ontvangen, zodat we een onvergetelijk weekend kunnen organiseren! Het thema is niet van deze planeet, dus trek al vast je meest buitenaardse kleren aan.

Lees meer

Bestanden

Programmatie

  • 25/05 14:00 - 16:30 Schrijfstok
  • 01/06 14:00 - 16:30 Chocoladetaart
  • 08/06 19:00 - 21:00 Mara de para
  • 15/06 19:00 - 21:30 Scoutscinéma Een gezellig dekentje en €2 meenemen
  • 22/06 13:30 - 17:00 Voetenblotepad Brengen en halen aan het blotevoetenpad van Zutendaal + €5 meenemen
  • 29/06 Geen activiteit Scouts BBQ!! Allen daar heen!!
  • 06/07 Geen activiteit Leiding is hiken in Ierland
  • 13/07 Geen activiteit Leiding is hiken in Ierland
  • 20/07 Geheime activiteit Meer info volgt op de website
  • 27/07 Geen activiteit
  • 06/08 tot 11/08 K A M P ! ! ! ! ! Schrijf je zeker op tijd in!

Leiding

Stormvogel

0474/74 22 81 stormvogel@scoutsdiepenbeek.be

Schrijverke

0495/33 10 53 schrijverke@scoutsdiepenbeek.be

Hazewind

0494/63 71 55 hazewind@scoutsdiepenbeek.be

Vlinder

0479/06 69 88 vlinder@scoutsdiepenbeek.be

Mara

0468/22 75 00 mara@scoutsdiepenbeek.be

Lori

0471/61 11 92 lori@scoutsdiepenbeek.be