Nieuws

Laatste BEVER activiteit

07/16/2019 19:43:41 door Stormvogel

Hey allemaal

Zaterdag 20 juli is de laatste activiteit van de bevers voor het grote zomerkamp begint. De activiteit zal doorgaan van 12u tot 16u30 aan de scoutslokalen. Er zal lunch worden voorzien dus vragen wij om tegen 17 juli te laten weten of je komt of niet (in de Whatsappgroep). Op die manier kunnen wij voldoende eten voorzien. Wat mag je zeker niet vergeten mee te nemen? €4, badkledij en een handdoek.
Onze excuses voor dit late bericht, maar dit is slechts een herhaling van het bericht in de Whatsappgroep.

Hopelijk tot dan!

Lees meer

Beverweekend

03/08/2019 10:24:50 door Stormvogel

Het langverwachte beverweekend is in aantocht! In de bijlagen vinden jullie de brief van het beverweekend en de individuele steekkaart terug. Deze twee papieren willen we samen met het inschrijvingsgeld (cash) voor 1 april ontvangen, zodat we een onvergetelijk weekend kunnen organiseren! Het thema is niet van deze planeet, dus trek al vast je meest buitenaardse kleren aan.

Lees meer

Bestanden

Programmatie

  • 20/07 Geheime activiteit Meer info volgt op de website
  • 27/07 Geen activiteit
  • 06/08 tot 11/08 K A M P ! ! ! ! ! Schrijf je zeker op tijd in!

Leiding

Stormvogel

0474/74 22 81 stormvogel@scoutsdiepenbeek.be

Schrijverke

0495/33 10 53 schrijverke@scoutsdiepenbeek.be

Hazewind

0494/63 71 55 hazewind@scoutsdiepenbeek.be

Vlinder

0479/06 69 88 vlinder@scoutsdiepenbeek.be

Mara

0468/22 75 00 mara@scoutsdiepenbeek.be

Lori

0471/61 11 92 lori@scoutsdiepenbeek.be