Nieuws

Welpenweekend

03/13/2019 20:34:38 door Vink

Beste ouders, in de bijlage vinden jullie de brief met alle info over het wolvenweekend van 2019.

Lees meer

Zwemmen Hengelhoef 30 maart

03/05/2019 10:58:53 door kapucijnaap

Op 30 maart gaan de welpen, wolven, jvg en vg samen zwemmen in Hengelhoef.

Inschrijven doe je door onderstaand formulier in te vullen en kan tot 27 maart.

Lees meer

Bestanden

  • inschrijvingsbrief welpenweekend 16/03/2019 11:20

  • Individuele steekkaart 16/03/2019 11:20

Programmatie

  • 30/03 13:00 - 17:00 zwemmen!! Verdere info volgt
  • 06/04 14:00 - 16:30 Nijlpony
  • 15/04 tot 17/04 19:00 - 11:00 WELPENWEEKEND Verdere info volgt
  • 20/04 14:00 - 16:30 Zebrapad
  • 27/04 13:00 - 17:00 Wafelverkoop

Leiding

Vink

0479/27 38 24 vink@scoutsdiepenbeek.be

Klipdas

0499/72 27 96 klipdas@scoutsdiepenbeek.be

Chimpansee

0471/71 48 00 chimpansee@scoutsdiepenbeek.be

Nijlpaard

0470/39 71 11 nijlpaard@scoutsdiepenbeek.be

Emoe

0484/66 88 34 emoe@scoutsdiepenbeek

Slangehalsvogel

0473/86 76 76 slangehalsvogel@scoutsdiepenbeek.be

Zebra

0479/68 44 54 zebra@scoutsdiepenbeek.be